Sprzątanie specjalistyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy usługę specjalistycznego sprzątania obiektów. Dotyczą one sprzątanie m.in. obiektów gastronomicznych, fabryk, hal warsztatowych czy mycia wysokościowego. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, skutecznej chemii, najlepszym maszynom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszym zleceniom i rozwiązać Państwa problemy z zakresu utrzymania czystości.

Usuwanie zabrudzeń w lokalach gastronomicznych

Czysty lokal gastronomiczny to nie tylko pozytywny wynik kontroli Sanepidu ale przede wszystkim wyższa jakość i świeżość serwowanych potraw.  W natłoku pracy i szybko powstających zabrudzeń, załoga kuchni może nie nadążyć ze sprzątaniem. Osady z tłuszczu, brudne zakamarki i ciężkie zabrudzenia to wyzwania, którym może sprostać tylko profesjonalna firma sprzątająca. Nasza załoga szybko i sprawnie przystąpiła do działania. Usługa obejmowała czyszczenie garnków, blatów, ścian, sprzętu gastronomicznego, kanałów wentylacyjnych, okien i wszystkiego co znajdowało się w kuchni.

Z pomocą przyszła skuteczna chemia rozpuszczająca tłuszcze i osady. Teraz restauracja będzie mogła poszczycić się najczystszą kuchnią w mieście.

Kontakt tel.: +48 500 335 750