SOLID WORK jest firmą działającą w branży sprzątającej od 2005 roku, zajmującą się serwisem obiektów, myciem wszelkiego rodzaju posadzek, okien oraz posiadającą własną, stacjonarną pralnię dywanów i tapicerki. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom rynku, dostarcza kompleksowe usługi sprzątania na najwyższym poziomie i w konkurencyjnej jakości. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w sprzątaniu, obserwacji rynku i oczekiwaniach naszych klientów, przedsiębiorstwo dostrzegło potencjał w świadczeniu kompletnej usługi sprzątania, obejmującej pełen zakres obsługi klienta.

Mycie kostki

Ideą, którą kieruje się nasza firma, jest terminowe dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości usługi, która odpowiada ich indywidualnym potrzebom utrzymania czystości i oczekiwaniom względem bezpieczeństwa powierzonego mienia, uczciwości personelu i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zlecenia. Priorytetem firmy jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów, by móc dostarczyć im spersonalizowaną usługę sprzątania, pokrywającą się z ich wymaganiami.

Odbiorcami naszych usług są klienci indywidualni, placówki publiczne, przedsiębiorstwa i instytucje państwowe. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie topowych marek, używamy sprawdzonej i skutecznej chemii, a nasz zespół tworzą ludzie znający się na swojej pracy. Wierzymy, że nasze usługi i sposób ich wykonywania są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.

Zapoznaj się z naszą OFERTĄ i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie lub Twojej firmy.