Mycie ciśnieniowe kostki brukowej, elewacji, tarasów

Dzięki myciu ciśnieniowemu kostka odzyskuje swój pierwotny wygląd i łatwiej utrzymać ją w dobrej kondycji.

Czyszczenie kostki brukowej

Proces czyszczenia ciśnieniowego kostki rozpoczyna się od przygotowania czyszczonego obszaru i dobraniu odpowiedniej chemii i techniki mycia. Kostka jest zamiatana, a następnie za pomocą pianownicy nakładana jest na nią chemia. Po odczekaniu wymaganej ilości czasu potrzebnego na zadziałanie nałożonego środka, można przystąpić do mycia ciśnieniowego za pomocą tak zwanego talerza. Dzięki temu urządzeniu kostka jest równomiernie czyszczona, bez ryzyka zachlapania brudną wodą otoczenia. Kolejnym krokiem jest spłukania powstałego osadu za pomocą dedykowanej lancy. Na tym etapie wykorzystujemy również specjalny odkurzacz wodny, którym również zbieramy nagromadzony osad.

Usługa wykonywana jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu generującego ciśnienie nawet 300 barów, talerza do mycia kostki i kilku rodzajów chemii. 

Po zabiegu czyszczenia, kostka znów ma wyrazisty kolor i po wyschnięciu może zostać zaimpregnowana. Proces pielęgnacji kostki zalecamy powtarzać co roku, dzięki czemu będzie się ona świetnie prezentować przez lata. Usługę można zamówić w naszej firmie telefonicznie bądź mailowo. Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic.

Najczęściej odbieramy telefony od klientów, którzy chcą przywrócił swojej kostce, podjazdowi czy alejce w ogródku dawny wygląd. Najwięcej takich telefonów otrzymujemy po okresie zimowym, kiedy przez warunki atmosferyczne, powstaje najwięcej zabrudzeń.

Kostka odzyskała kolor po zimie!

Czerwona kostka naszego klienta zmieniła kolor na niebiesko-szary i nie wyglądała dobrze. Mycie kostki wykonane przez naszą ekipę było rozwiązaniem problemu klienta. Zabrudzenia po kołach samochodowych, olejach, błocie zniknęły tak samo jak chwasty. Ciśnieniowe mycie i profesjonalna chemia dały naprawdę dobry efekt. Gdybyśmy nie wykonali tego zdjęcia, nikt by nam nie uwierzył jaką różnicę w wyglądzie kostki daje jej umycie. Regularne jej mycie zapewnia świetny wygląd i zapobiega powstawaniu ciężkich zabrudzeń, które po długi czasie mogą być nie do usunięcia. Nasza firma realizuje usługi mycia kostki w okolicach Piaseczna, Warszawy a także jesteśmy zapraszani do innych miast jak na przykład Toruń.

Pracę w ogrodzie nie muszą ograniczać się tylko do koszenia trawy i przycinania żywopłotu. Oprócz roślin w ogrodzie znajdziemy kamienne alejki, tarasy czy właśnie fontanny. Nasz klient zapomniał już jakiego koloru był kamień wokół jego fontanny, a przy okazji wiosennych porządków zamówił u nas usługę ciśnieniowego mycia. Na kamień natryśnięta została chemia, która miała rozpuścić zalegający przez lata brud. Następnie przy użyciu dyszy rotacyjnej rozpoczęliśmy ciśnieniowe mycie. Kadr ze zdjęcia świetnie ukazuje różnicę pomiędzy powierzchnią brudną, a już umytą. W naszej ofercie znajduje się również ciśnieniowe mycie ogrodzenia, fasady budynku, kostki brukowej czy murów. 

Firma Solid Work odebrała telefon od klienta, który zaczął wiosenne porządki ale potrzebował wsparcia. Przestronny dom i duży ogród są nie lada wyzwaniem jeżeli mówimy o generalnym sprzątaniu. Brudny podjazd wymagał gruntownego czyszczenia, a klient nie miał na to czasu. Mycie ciśnieniowe kostki jest jedną z pozycji w naszej ofercie, więc pozostało nam tylko przyjąć zlecenie i umówić termin. Tym razem miejscem wykonywania usługi nie było ani Piaseczno, ani Warszawa tylko mała miejscowość nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego. Podjazd został przez nas przygotowany poprzez usunięcie leżących przedmiotów oraz zamiecenie go. Po kilku chwilach od rozpoczęcia mycia ciśnieniowego było widać pierwsze efekty. Brud z podjazdu był konsekwentnie usuwany, a klient coraz bardziej zadowolony. Efekt naszej pracy zaciekawił nawet przechodniów, którzy podziwiali cały proces. Czysty podjazd znów dobrze się prezentuje. Mycie ciśnieniowe jest doskonałym rozwiązaniem dla osób potrzebujących umyć kostkę, elewację czy dach. Klient był bardzo zadowolony z efektu, a my ruszyliśmy na kolejne zlecenie.