Mycie ciśnieniowe kostki brukowej, elewacji, tarasów

Dzięki myciu ciśnieniowemu kostka odzyskuje swój pierwotny wygląd i łatwiej utrzymać ją w dobrej kondycji.

Najczęściej odbieramy telefony od klientów, którzy chcą przywrócić swojej kostce, podjazdowi czy alejce w ogródku dawny wygląd. Najwięcej takich telefonów otrzymujemy po okresie zimowym, kiedy przez warunki atmosferyczne, powstaje najwięcej zabrudzeń.

Czyszczenie kostki brukowej profesjonalnym sprzętem

Proces czyszczenia ciśnieniowego kostki rozpoczyna się od przygotowania czyszczonego obszaru i dobraniu odpowiedniej chemii i techniki mycia. Kostka jest zamiatana, a następnie za pomocą pianownicy nakładana jest na nią chemia. Po odczekaniu wymaganej ilości czasu potrzebnego na zadziałanie nałożonego środka, można przystąpić do mycia ciśnieniowego za pomocą tak zwanego talerza. Dzięki temu urządzeniu kostka jest równomiernie czyszczona, bez ryzyka zachlapania brudną wodą otoczenia. Kolejnym krokiem jest spłukania powstałego osadu za pomocą dedykowanej lancy. Na tym etapie wykorzystujemy również specjalny odkurzacz wodny, którym również zbieramy nagromadzony osad.

Usługa wykonywana jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu generującego ciśnienie nawet 300 barów, talerza do mycia kostki i kilku rodzajów chemii. 

Po zabiegu czyszczenia, kostka znów ma wyrazisty kolor i po wyschnięciu może zostać zaimpregnowana.

Proces pielęgnacji kostki zalecamy powtarzać co roku, dzięki czemu będzie się ona świetnie prezentować przez lata. Usługę można zamówić w naszej firmie telefonicznie bądź mailowo. Działamy na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic, a także jesteśmy zapraszani do innych miast jak na przykład Toruń.


A tu kilka historii o tym jak przywracamy blask posesjom. 🙂