Mycie szklanych powierzchni i konstrukcji

Świadczymy usługi mycia okien, witryn sklepowych oraz zajmujemy się doczyszczaniem szyb i ram po remontach, budowach czy podczas gruntownego sprzątania. Myjemy okna zarówno w biurach, jak i w domach prywatnych, apartamentach i placówkach publicznych. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szeroki zakres usług, dopasowany do indywidulanych Państwa potrzeb.

Profesjonalne mycie okien

Czyste okna w domu to nie tylko lepszy wygląd ale też więcej docierającego do wnętrza światła. Każdy z nas przynajmniej raz mierzył się z umyciem okien w domu. Profesjonalne mycie okien, witryn czy ram jest czymś zupełnie innym niż psiknięciem popularnym środkiem do mycia szyb i przetarciem ręcznikiem papierowym. Zazwyczaj jesteśmy wzywani do biur, domów posiadających dużą liczbę okien lub apartamentów posiadających niezliczoną liczbę przeszkleń w dość kłopotliwych dla właściciela miejscach. Jedno z naszych zleceń dotyczyło mycia okien w jednym z apartamentów położonych na wyspie w centrum Warszawy.


Mycie okien na wysokościach

Podjęliśmy się umycia szklanych balustrad, nieotwieranych okien na wysokości oraz sporych rozmiarów przeszkleń wewnątrz. Klientce zależało na jakości, ostrożności w stosunku do wyposażenia apartamentu i dobrej organizacji prac. Nasza załoga spisała się na medal, a właściciele apartamentu znów mogą pochwalić się czystymi oknami.
Mycie z użyciem technik alpinistycznych również nie jest dla nas wyzwaniem.

Usługi dla domu, biura i sklepu…

Nasza firma realizuje zlecenia mycia okien w setkach lub tysiącach metrów kwadratowych. W naszej ofercie znajduje się również doczyszczanie okien po budowach, remontach czy na potrzebę gruntownego sprzątania. W ofercie mamy również mycie okien w mieszkaniach, domach czy w sklepach.

Kontakt tel.: +48 500 335 750