Pranie dywanów i wykładzin

Duże metraże, długi włos czy ciężkie plamy to dla nas nie problem!

Co roku nasza firma wykonuje usługę cyklicznego prania wykładziny w hotelach, salach konferencyjnych, biurach i domach prywatnych. Doświadczenie nabyte przez lata pozwala nam na dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości usługi. Jedna z naszych usług prania wykładziny odbyła się w jednym z podwarszawskich parków biznesowo-rekreacyjnych, gdzie do uprania mieliśmy kilka sal konferencyjnych oraz pokoi hotelowych. Klientowi zależało na tym, żeby całe zlecenie zamknąć w czasie jednego dnia. Dobra logistyka pracy i solidny zespół sprostały temu wymaganiu. Z wykładziny usunęliśmy plamy po napojach, jedzeniu, błocie i wielu innych rzeczach. Teraz goście mają do dyspozycji obiekt, który może pochwalić się nieskazitelnie czystą wykładziną.

Jedno z biur popularnej firmy zajmującej się sprzedażą i wynajmem aut używanych już drugi rok z rzędu skorzystało z naszej usługi prania wykładziny. Plama po kawie, zalanie wodą, plama z błota czy plama po tuszu to lista zabrudzeń, którym musieliśmy stawić czoła. Dokładne odplamienie i upranie wykładziny dało oczekiwany efekt. Usunięcie brzydkich zapachów z wykładziny również nie stanowiło problemu, a w biurze czuć było miły zapach czystości po praniu. Pranie wykładzin biurowych powinno być wykonywane cykliczne, gdyż chroni to przed powstawaniem uciążliwych plam, które skutecznie psują wygląd biura. Każda poważna firma, która chce jak najlepiej zaprezentować się przed klientem, powinna dbać o czystość wykładzin. Dzięki naszej technologii, którą stosujemy, wykładziny są suche już następnego dnia.

Proces prania dywanów

  1. rozpoznanie materiału i dobór metody czyszczenia
  2. trzepanie i odkurzanie
  3. pranie maszynowe
  4. odplamianie
  5. usuwanie wody z brudem za pomocą odkurzacza przemysłowego
  6. zaczesywanie włosia
  7. suszenie przy zachowaniu odpowiedniej wilgotności i temperatury
  8. kontrola jakości
  9. ewentualne poprawki
  10. przygotowanie dywanu do wydania

Czyścimy każdy rodzaj dywanu i wykładziny, neutralizujemy zapachy

Dywany i wykładziny pierzemy naszą własną, wieloetapową metodą. Używamy do tego celu odkurzaczy z funkcją trzepania, opryskiwaczy chemii, maszyn szorujących, odkurzaczy ekstrakcyjnych oraz wielu innych potrzebnych narzędzi. Dysponujemy własną pralnią i suszarnią dywanów znajdującą się w Żabieńcu przy ul. Głównej 8b. Dywany można dostarczyć do nas w godzinach pracy pralni lub telefonicznie zamówić ich odbiór.

W przypadku wykładzin i dywanów, które nie mogą zostać uprane w naszej pralni, usługę wykonujemy na miejscu u klienta. Pierzemy każdy rodzaj dywanu i wykładziny, usuwamy sierść, a w naszej ofercie znajdą Państwo usługę neutralizacji zapachów (np. po moczu).


Ile czasu trwa czyszczenie dywanu?

Cały proces czyszczenia dywanu w pralni z powodu wieloetapowości całego procesu i maksymalizacji jakości usługi zajmuje około 5-7 dni kalendarzowych. Dywan jest wydawany czysty, suchy i gotowy do rozłożenia.

Kontakt:  +48 503 032 071